Hakkımızda

Önceliğimiz

Tandem yamaç paraşütü uçuşlarımızda önceliğimiz yolcularımızın memnuniyeti ve güvenliğidir. Hayatınızda bir defa da olsa yaşamanız gereken bu eşsiz deneyime sizinle beraber ortak olurken, her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz.

Tecrübe

Uzun yıllar süren ve belirli aşamalardan geçmek zorunda olduğumuz tek kişilik uçuş eğitimimizi tamamlayıp Türk Hava Kurumu (THK), Türkiye Hava Sporları Federasyonu (THSF) ve Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI) onaylı deneyimli pilot belgemizi aldıktan sonra, tandem yamaç paraşütü pilotu olmak için THK’nın düzenlediği, THSF ve FAI geçerliliği olan sınavlara katılıp başarılı olduktan sonra tandem yamaç paraşütü belgemizi almış olup, siz değerli yolcularımıza gökyüzünde bu eşsiz deneyimi yaşarken eşlik edebilmekten mutluluk duyuyoruz.

Akrobasi Uçuşları

Extreme bir hava sporu olan yamaç paraşütünde ‘’Süzülüş bana yetmez, bana aksiyon lazım!’’ diyen yolcularımız için farklı bir seçenek olan akrobasi uçuşlarımız da vardır. Havada takla attığımız, G kuvvetini damarlarımızda hissettiğimiz ve adrenalini doruklarda yaşatan bu uçuş tarzı için sen de hazır mısın?

Galeriler

Tanıtım Videomuz